fot. twitter.com/CBAgovPL

Zatrzymania w związku z nieprawidłowościami przy przetargach na mieszkania w Krakowie

Kolejna akcja CBA. Tym razem funkcjonariusze dokonali zatrzymania w związku z nieprawidłowościami przy przetargach na mieszkania w Krakowie. Dotychczas zarzuty w sprawie przedstawiono 23 osobom.

Funkcjonariusze z krakowskiej delegatury CBA zatrzymali kierownika referatu obsługi mieszkańców ZBK i jego zastępcę. Wszystko w ramach śledztwa związanego z korupcją w zarządzie budynków komunalnych w Krakowie.

– Zatrzymane osoby dopuściły się poświadczenia nieprawdy w protokołach związanych z wynajmem lokali mieszkaniowych, a także skłaniali pozostałych członków komisji do fałszowania tychże protokołów – mówi rzecznik CBA Temistokles Brodowski.

Zatrzymani trafią do prokuratury okręgowej w Krakowie. Tam usłyszą zarzuty.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl