fot. Monika Bilska

Zakończyło się trzydniowe spotkanie Kół i Biur Przyjaciół Radia Maryja

W Toruniu zakończyło się trzydniowe spotkanie Kół i Biur Przyjaciół Radia Maryja. Ostatnim jego punktem była Msza św. wraz z rozesłaniem, sprawowana w sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II.

W ciągu trzech dni przyjaciele naszej rozgłośni spotykali się z ojcami posługującymi w Radiu Maryja, w tym z o. dr. Tadeuszem Rydzykiem. W planie były również wspólna modlitwa, rozmowa czy warsztaty medialne.

Spotkania Kół i Biur Przyjaciół Radia Maryja służą pogłębianiu współpracy oraz wymianie doświadczeń z pracy w terenie – mówiła pani Krystyna, która przyjechała na zjazd do Torunia z parafii św. Anny w Wilanowie.

Pogłębiają naszą wiedzę, dodają nam więcej energii, odwagi w różnych przedsięwzięciach, bo ciągle są nowe. Chodzi o wszystko to, co robimy w imię Kościoła, dla Kościoła i dla dobra Ojczyzny – dodała pani Krystyna.

Koła i Biura Przyjaciół Radia Maryja wspierają misję ewangelizacyjną naszej rozgłośni. Ich spotkania w Toruniu odbywają się corocznie i mają charakter modlitewno-formacyjny.

RIRM

drukuj