Z zachodu napływa chłodniejsza masa powietrza

Jak informuje IMGW, nad północną oraz południowo-zachodnią Europą pogodę kształtują niże. Od krańców zachodnich przez Europę Centralną po Rosję rozciąga się obszar podwyższonego ciśnienia związany z wyżami nad Zatoką Biskajską i Rosją. Polska jest w jego zasięgu.

Z zachodu napływać będzie chłodniejsza masa powietrza polarno-morskiego.

W niedzielę zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 20 st.C na północy i północnym wschodzie oraz lokalnie w dolinach karpackich do 24 st.C na południowym zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, na północnym wschodzie porywisty, zachodni i północno-zachodni.

W niedzielę w Warszawie zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna 23 st.C. Wiatr umiarkowany, zachodni.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl