fot. Katarzyna Cegielska

WSKSiM w Toruniu zaprasza na Drzwi Otwarte

Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu otwiera dziś swoje drzwi dla przyszłych studentów. Zaproszenie skierowane jest szczególnie do młodzieży szkół średnich, w tym maturzystów, którzy już wkrótce staną przed wyborem uczelni i kierunku studiów.

Każdy, kto rozważa podjęcie studiów na tej uczelni, może się na miejscu zapoznać z jej ofertą oraz porozmawiać ze studentami i wykładowcami.

Ponadto przygotowano kilka atrakcji – wskazuje dyrektor administracyjny WSKSiM Katarzyna Cegielska.

– W programie przewidziano krótkie warsztaty telewizyjne, m.in. dotyczące tajników obsługi wozu transmisyjnego, a także warsztaty radiowe, gdzie będzie mowa o dźwiękach przetworzonych, masteringu, manipulacji czy też alternatywnych, tanich rozwiązaniach mikrofonowych dla początkujących youtuberów. Co jeszcze w naszym programie? M.in. ciekawostki dla informatyków, a także kącik dla kulturoznawców – akcentuje Katarzyna Cegielska.

Drzwi otwarte odbywają się w gmachu przy ul. Droga Starotoruńska 3. Więcej szczegółów można znaleźć na: www.wsksim.edu.pl.

Uczelnia oferuje studia dzienne i zaoczne pierwszego stopnia na kierunkach: dziennikarstwo, politologia, kulturoznawstwo oraz informatyka medialna.

Dostępne są także studia informatyczne, które kończą się uzyskaniem stopnia inżyniera. WSKSiM prowadzi także studia magisterskie na kierunkach: politologia oraz dziennikarstwo.

Studenci mogą odbywać praktyki w Radiu Maryja, Telewizji Trwam czy „Naszym Dzienniku”.

RIRM

drukuj