fot. Monika Bilska

WSKSiM przygotowuje się do rekrutacji

Przesunięte terminy egzaminów to sygnał dla wyższych uczelni, by założyć modyfikację procesu rekrutacji. Do tego procesu przygotowuje się m.in. Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu proponuje kandydatom szeroką ofertę edukacyjną – od studiów licencjackich, poprzez magisterskie, kończąc na studiach podyplomowych. Na nowych studentów czekają sprawdzone kierunki, m.in. dziennikarstwo i komunikacja społeczna, politologia, kulturoznawstwo czy informatyka medialna. W nadchodzącym roku akademickim będą także nowości – pielęgniarstwo.

– Z racji tego, co przeżywamy, czego doświadczamy, bardzo potrzeba pielęgniarek, pielęgniarzy. (…) Myślę, że nie zabraknie młodzieży, która szczególnie w tym czasie odkryła, jak bardzo nasza Ojczyzna potrzebuje dziewcząt, chłopaków zdolnych do poświęceń. Bardzo potrzebujemy, a brak wszyscy odczuwamy – zaznaczył o. dr Zdzisław Klafka CSsR, rektor uczelni.

Dla osób, które chcą zdobywać i poszerzać wiedzę oraz umiejętności, WSKSiM przygotowała szeroki wachlarz studiów podyplomowych. Są wśród nich relacje międzynarodowe i dyplomacja, polityka ochrony środowiska – ekologia i zarządzanie, dziedzictwo myśli św. Jana Pawła II, a także prestiżowe studia menadżerskie MBA. Dziś ruszyła ich czwarta edycja.

– Zarządzanie i administracja w sektorze publicznym, która przygotowuje do pracy w administracji państwowej, samorządowej, przygotowuje ludzi do pracy też w sektorze finansów publicznych – wskazał rektor WSKSiM.

Proces rekrutacji na poszczególne kierunki studiów jest elektroniczny. Więcej informacji na stronie internetowej uczelni www.wsksim.edu.pl lub pod numerem telefonu 56 610 72 00.

TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl