WSKSiM w Toruniu: 24 lutego sympozjum o profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych

W murach Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu odbędzie się sympozjum: „Jak żyć dłużej i zdrowo – profilaktyka i leczenie chorób cywilizacyjnych”. Przemówienia wygłoszą m.in. dr med. Ewa Dąbrowska; specjalista kardiolog Joanna Barczyńska; lekarz dermatolog Grażyna Młotkowska.

***

Szanowni Państwo, Kochana Rodzino Radia Maryja!

Zapraszamy na sympozjum „Jak żyć dłużej i zdrowo – profilaktyka i leczenie chorób cywilizacyjnych”. Konferencję organizuje Instytut Pamięć i Tożsamość im. św. Jana Pawła II i Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

Sympozjum odbędzie się 24 lutego 2018 r. w kampusie Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu przy tzw. Porcie Drzewnym, tuż obok sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II.

Prelegentami będą pani doktor nauk medycznych Ewa Dąbrowska, specjalista kardiolog Joanna Barczyńska, lekarz dermatolog Grażyna Młotkowska.

Informację i zapisy w kampusie akademickim WSKSiM pod nr tel.: 56 650 40 00.

Chętnych zapraszamy najpierw na Mszę św. na godzinę 9.00 do sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II. Zaraz po Mszy św. rejestracja w recepcji WSKSiM. Wykłady i dyskusję rozpoczynamy o godz. 11.00. Przewidujemy przerwę kawową, na zakończenie również obiad, który jednak trzeba wcześniej zamówić.

Zapraszamy bardzo serdecznie!

o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, Dyrektor Radia Maryja

drukuj