fot. Sylwia Guzowska/wojsko-polskie.pl

Wigilijne spotkanie prezydenta z żołnierzami w formie wideokonferencji

Wigilijne spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z żołnierzami z powodu pandemii po raz pierwszy odbędzie się w formie wideokonferencji.

Spotkania z żołnierzami posługującymi w kraju, zarówno z przedstawicielami polskiej armii, jak i naszych sojuszników, to w okresie świąt Bożego Narodzenia coroczny zwyczaj prezydenta Polski, który jednocześnie jest Zwierzchnikiem Sił Zbrojnych.

Były także coroczne odwiedziny żołnierzy, którzy swoją służbę pełnią w różnych zakątkach świata. W tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa, prezydent Andrzej Duda nie przełamie się opłatkiem z osobami stojącymi na straży Polski. Mimo to spotkanie odbędzie się w nieco innej formie. W specjalnej wideokonferencji uczestniczyć mają różne jednostki wojskowe, w tym także polskie kontyngenty wojskowe. Obok prezydenta Andrzeja Dudy obecny będzie także minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl