fot. twitter.com/PremierRP

Warszawa: Premier M. Morawiecki zainauguruje przedwyborczy objazd po Polsce

Przed południem premier Mateusz Morawiecki zainauguruje przedwyborczy objazd po kraju kampanijnym busem. Szef rządu rozpocznie go na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Później premier Mateusz Morawiecki uda się w kilka miejsc na Mazowszu. Spotka się m.in. z mieszkańcami Sochaczewa, Rawy Mazowieckiej i Grójca – mówi zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel.

– Ruszamy w kolejną fazę kampanii. Pan premier zainauguruje to, co zwykło się nazywać od lat PiS-busem, czyli nasz kampanijny autobus, gdzie nie tylko pan premier, bo również nasi lokalni politycy, europosłowie, inni liderzy będą przemierzać Polskę, spotykając się z ludźmi we wszystkich zakątkach kraju. Chcemy kontynuować to, co powtarzamy zawsze: że najważniejsze jest docieranie do Polaków bezpośrednio i rozmawianie z nimi. To będzie komunikacja dwutorowa. Będziemy słuchać cały czas tego, co obywatele mają do powiedzenia. Będziemy też opowiadać o tym, co się już udało zrobić – wskazuje Radosław Fogiel.  

Pod koniec tygodnia spotkania z mieszkańcami rozpocznie natomiast prezes PiS-u Jarosław Kaczyński. Ma on odwiedzić wszystkie okręgi wyborcze.

Swoją kampanię wyborczą PiS prowadzi pod hasłem „Dobry czas dla Polski”. Wybory parlamentarne w naszym kraju odbędą się 13 października.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl