Warszawa: Politycy PiS modlili się za ofiary katastrofy smoleńskiej

Prezes PiS Jarosław Kaczyński oraz Premier Mateusz Morawiecki modlili się dziś rano za ofiary katastrofy smoleńskiej. W kościele seminaryjnym w Warszawie sprawowana była Eucharystia. Jak co miesiąc odbywają się stołeczne uroczystości.

Politycy PiS złożyli też wieniec przed Pomnikiem Ofiar Tragedii Smoleńskiej przy pl. Piłsudskiego. Wieczorem zostanie odsłonięty pomnik śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

10 kwietnia 2010 r. w katastrofie rządowego samolotu Tu-154M pod Smoleńskiem zginęło 96 osób, w tym prezydent RP .Polska delegacja zmierzała na uroczystości z okazji 70. rocznicy zbrodni katyńskiej.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl