fot. pixabay.com

Warszawa: Kolejna awaria sieci ciepłowniczej; mieszkańcy bez ogrzewania

Mieszkańcy kolejnego budynku w Warszawie obudzili się dziś rano w zimnych mieszkaniach. Tym razem wstrzymano dostawę ciepła do budynku przy Al. Komisji Edukacji Narodowej. Od wczoraj marzną również osoby mieszkające w okolicach ul. Zagłoby.

Stołeczne przedsiębiorstwo ciepłownicze Veolia Energia Warszawa poinformowało, że dziś od godz. 8.15 w rejonie Al. Komisji Edukacji Narodowej 46 nastąpiła przerwa w dostawach ciepła. Przywrócenie dostaw ciepła planowane jest na godziny południowe.

W środę wieczorem, w okolicy ul. Zagłoby również nastąpiła przerwa w dostawach ciepła. Cztery budynki na tej ulicy oraz po dwa na ulicach Keniga i Orląt Lwowskich są pozbawione ogrzewania. Przywrócenie dostaw ciepła planowane jest na dziśna godz. 12.00. Wcześniej w środę doszło też do awarii w okolicy ul. Grzegorzewskiej.

W stolicy w ciągu ostatnich dni wystąpiło już kilka poważnych awarii sieci ciepłowniczej. W poniedziałek siedem budynków w Warszawie w rejonie ul. Solec było bez ogrzewania do wtorku rano. We wtorek w stolicy także doszło do awarii – kilkadziesiąt budynków w rejonie ul. Tynieckiej oraz w rejonie ul. Jagiellońskiej było bez ogrzewania.

Natomiast w piątek po uszkodzeniu rury sieci ciepłowniczej na ul. Jagiellońskiej ogrzewania nie było w ponad 60 praskich budynkach, później tego dnia do awarii doszło też na Kabatach, a jej skutki dotknęły prawie 20 budynków. Do kolejnej awarii sieci ciepłowniczej doszło także w sobotę na ul. Jagiellońskiej, krótko po naprawie poprzedniej.

PAP

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl