fot. pixabay.com

Warszawa: Awarie wodociągowe w trzech dzielnicach

W czwartek z awarią wodociągów muszą się liczyć mieszkańcy trzech dzielnic w stolicy. Jak informuje MPWiK, większość z tych awarii jest w trakcie usuwania.

Jak przekazało MPWiK, do awarii doszło na Mokotowie przy ul. Ursynowskiej. Prace prowadzi tam firma zewnętrzna, a wyłączenie obejmuje 17 budynków.

Do awarii wodociągowej doszło również na Pradze-Północ. Wyłączenia wody obejmują tam na 10 budynków na ul. Okrzei. Usuwa je ekipa MPWiK.

W dzielnicy tej problem z wodą mają także lokatorzy 3-piętrowego budynku przy ul. Zachariasza, gdzie prace prowadzi firma zewnętrzna.

Z kolei w Ursusie awaria dotknęła mieszkańców 16 budynków przy ul. Zaczarowanej Dorożki.

„Zależy nam na możliwie jak najszybszym przywracaniu zasilania w wodę i nasi pracownicy robią wszystko co w ich mocy, by przerwy w dostawach trwały jak najkrócej” – podał w komunikacie Marek Smółka, rzecznik prasowy MPWiK.

Zgłoszenia o awariach można kierować mailowo na adres: dok@mpwik.com.pl, za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem https://www.mpwik.com.pl/view/zglos-awarie-lub-reklamacje oraz telefonicznie na nr infolinii 22 445 50 00 (poniedziałek-piątek 7:00 – 15:00) lub przez całą dobę pod bezpłatny numer 994.

PAP

drukuj