fot. pixabay.com

W przeciągu ostatnich 50 lat zabito ponad 2,5 miliarda dzieci. Trwa modlitwa ekspiacyjna za grzechy tzw. aborcji

Na całym świecie trwa modlitwa ekspiacyjna za grzechy tzw. aborcji. Skala tego morderczego procederu jest ogromna. W przeciągu ostatnich 50 lat zabito ponad 2,5 miliarda dzieci. Bilans ten jest jednak niedoszacowany.

Minęło już 100 lat, od kiedy tzw. aborcja, czyli zabijanie dzieci nienarodzonych, zostało zalegalizowane na świecie. Kolebką tego zbrodniczego procederu stał się Związek Radziecki. Bilans tzw. aborcji jest zatrważający – to ponad 2,5 mld zabitych istot ludzkich.

– Nie chce się wierzyć, że ta cyfra jest tak wysoka. Moim zdaniem ona jest jednak niedoszacowana, ponieważ nie mamy danych z pierwszych lat i liczymy w zasadzie te ostatnie 50, a i tak szacunkowo. Oczywiście te dane nie uwzględniają środków wczesnoporonnych, m.in. tabletki RU-486 (wywołuje aborcję aż do 10 tygodnia ciąży) – powiedziała Ewa Kowalewska, prezes Human Life International Polska.

Najnowsze statystyki pokazują jak wielka jest skala tego problemu.

– W tym roku mamy już ponad 37 mln aborcji na świecie. W czasie koronawirusa liczba zmarłych z powodu pandemii szacowana jest na mniej więcej 1 mln 300 osób. Na podstawie tych danych widzimy, jaka jest najczęstsza przyczyna zgonów na świecie, a przecież życie każdego człowieka jest tyle samo warte – podkreśliła Ewa Kowalewska.

„To jest rzeka krwi, która woła o pomstę do nieba, stąd szczególny apel o modlitwę” – wskazała prezes Human Life International Polska.

– Powinniśmy się modlić, ponieważ dzisiaj dużo osób o tym mówi, ale mało się modli. Ważne, aby Pana Boga za to przepraszać – akcentowała.

Modlitwa ekspiacyjna za grzechy zabijania nienarodzonych dzieci od kilku dni prowadzona jest na całym świecie, m.in.: w Rosji, Kazachstanie, na Białorusi czy Ukrainie.

– Polska rozpoczęła od „Różańca do granic nieba”, gdzie była po raz pierwszy modlitwa z imprimatur do zabitych dzieci poczętych, to wielka sprawa – zauważyła Ewa Kowalewska.

W naszym kraju przebłaganie Boga za grzechy tzw. aborcji ma szczególny charakter. Nasza modlitwa jest również odpowiedzią na protesty środowisk liberalno-lewicowych i proaborcyjnych, które wybuchły po wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Trybunału, który opowiedział się za życiem.

TV Trwam News

drukuj