W piątek pochmurnie i chłodno; możliwe opady śniegu

Jak informuje IMGW, Północna i centralna Europa będzie w zasięgu wyżu znad Skandynawii, nad południowymi i zachodnimi rejonami kontynentu będą dominowały niże z frontami atmosferycznym. Polska nadal będzie w zasięgu wyżu znad Skandynawii w chłodnej, arktycznej masie powietrza.

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1014 hPa i będzie rosło.

W piątek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami na północy. Miejscami słabe opady śniegu. Początkowo na Lubelszczyźnie mgła ograniczająca widzialność do 400 m. Temperatura maksymalna od -1 st. do 1 st., na wybrzeżu wschodnim 2 st. W rejonach podgórskich chłodniej: od -4 st. do -2 st. Wiatr słaby, na wybrzeżu zachodnim także umiarkowany, północno-wschodni i wschodni.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl