W Niemczech zatrzymano Tunezyjczyka podejrzanego o posiadanie toksycznych substancji

Niemiecka policja zatrzymała w nocy z wtorku na środę 29-letniego Tunezyjczyka, który jest podejrzany o przechowywanie toksycznych substancji w swoim domu w Kolonii w zachodnich Niemczech. Mieszkanie jest wciąż przeszukiwane – poinformowała agencja dpa.

Według agencji AP policja aresztowała obywatela Tunezji i jego żonę, natomiast ich dzieci zostały przewiezione do miejskiego ośrodka pomocy społecznej.

Tożsamość podejrzanego nie została ujawniona.

Agencja dpa podała dziś, że policja nadal przeszukuje mieszkanie w dzielnicy Chorweiler. Nie podano jednak żadnych dalszych szczegółów na temat motywów działania podejrzanego, ani o jakiego rodzaju toksyczne substancje chodzi. Według dpa możliwy jest motyw terrorystyczny. Dochodzenie przejęła prokuratura federalna.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl