W kraju zachmurzenia z przejaśnieniami, miejscami deszcz

Jak podaje IMGW, nad Wielką Brytanią, południową Szwecją aż po Ukrainę i Rosję będzie rozciągał się wyż, nad pozostałymi rejonami kontynentu pogodę będą kształtowały niże z frontami atmosferycznymi.

Polska znajdować się będzie pod wpływem ośrodka niżowego przemieszczającego się z południa na północny wschód kraju, w strefie oddziaływania pofalowanego frontu atmosferycznego. Napływać będzie nieco chłodniejsza polarno-morska masa powietrza.

Dziś zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, opady deszczu. Wysoko w górach opady śniegu. Temperatura maksymalna od 9 st. na zachodzie do 12 st. na wschodzie i wybrzeżu. Na Pomorzu wiatr umiarkowany i dość silny, porywisty, z kierunków północnych, na pozostałym obszarze wiatr słaby i umiarkowany, zachodni.

W Warszawie zachmurzenie duże, okresami opady deszczu. Temperatura maksymalna 10 st. Wiatr słaby, południowo-zachodni.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl