W kraju upalnie

W niedzielę na przeważającym obszarze zachmurzenie przeważnie małe. Od Niziny Szczecińskiej przez Ziemię Lubuską, zachodnią Wielkopolskę, Dolny i Górny Śląsk po Podhale zachmurzenie umiarkowane, okresami duże z przelotnymi opadami deszczu i burzami. Prognozowana suma opadów do 30 mm.

Temperatura maksymalna od 30°C na zachodzie do 34°C miejscami na wschodzie, jedynie na Podhalu 28°C. Wiatr umiarkowany, południowo-wschodni i południowy, w rejonach burz porywy wiatru do 75 km/h.

W Warszawie w niedzielę zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna 34 st. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

Polecamy: Jak sobie radzić z upałem?

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl