fot. pro-life.pl

Videoblog pro-life

Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka  uruchomiło pierwszy w Polsce  videoblog, na którym poruszane są tematy obrony życia od poczęcia, a także praw rodziny.  

Na videoblogu dr inż. Antoni Zięba, prezes Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka, podejmuje wiele ważnych tematów: od przypomnienia naukowych faktów na temat istnienia człowieka od poczęcia po ujawnianie prawdziwego oblicza proaborcyjnej organizacji Planned Parenthood.

„Zwolennicy legalizacji zabijania dzieci przed narodzeniem podnoszą argument, że w Polsce istnieje wielkie podziemie aborcyjne. Mówią, że wynosi ono ok. 100-200 tys. aborcji rocznie. To wielkie podziemie aborcyjne ma świadczyć o nieskuteczności ustawy chroniącej życie nienarodzonych dzieci. Stosowanie mitu podziemia aborcyjnego to sprawdzona na świecie metoda manipulacji” – mówi na videoblogu „O micie podziemia aborcyjnego” dr inż. Antoni Zięba, przywołując wypowiedź amerykańskiego ginekologa, byłego abortera, który opowiada o mechanizmach fałszowania statystyk, by doprowadzić do legalizacji zabijania dzieci przed narodzeniem w USA.

Filmy o obronie życia są zamieszczane co tydzień na stronie www.pro-life.pl/mediablog/videoblog .

MM

drukuj