Ujawniono nagranie dot. handlu organami abortowanych dzieci

Amerykańska organizacja Center for Medical Progress ujawniła wstrząsające nagranie demaskujące handel organami abortowanych dzieci. To już kolejne nagranie ujawniające ten proceder. O sprawie napisał „Nasz Dziennik”.

Tym razem film nagrano w czasie oceny organów martwego dziecka, zabitego  w 11. tygodniu i w 6. dniu rozwoju płodowego. Widać, jak technicy laboratoryjni, a także lekarz, oceniają narządy dziecka. Pokazywane są one klientowi. Następnie szukane są dobre „nietknięte” próbki tkanki.

Nagranie dokumentuje działania, które podejmuje organizacja Planned Parenthood promująca prawa kobiet do tzw. aborcji.

– Trudno spodziewać się, aby organizacja, która tak naprawdę zarabia na zabijaniu niewinnych dzieci, miała jakieś opory przed wykorzystywaniem ich ciał, fragmentów ciał, organów i jeszcze w dodatkowy inny sposób, nadal na tym zarabiając. Jest trudno, aby ktoś, kto zabija człowieka miał opory przed tym, żeby jego ciało w jakiś sposób zbezcześcić czy wykorzystać – powiedziała Agnieszka Kocimska, koordynator warszawskiej komórki Fundacji Pro – Prawo do Życia.

Amerykańcy konserwatyści domagali się wstrzymania dotacji z budżetu państwa dla organizacji promującej prawa kobiet do tzw. aborcji Planned Parenthood.

Amerykański Senat jednak był przeciwny wstrzymaniu dotacji. Zabrakło 7 głosów do przyjęcia ustawy wstrzymującej  dofinansowanie z budżetu państwa.

Republikanie zapowiedzieli wcześniej, że jeśli nie uda się ustawą doprowadzić do obcięcia dotacji dla Planned Parenthood, to zablokują przyjęcie budżetu na 2016 rok. To z kolei  może  grozić paraliżem wydatków państwa.

RIRM

drukuj