fot. tv trwam

[TYLKO U NAS] Prof. K. Pawłowicz: Jedynym motorem do działania dla obecnej opozycji jest zemsta na Polakach i PiS

Jedynym motorem do działania dla obecnej opozycji jest zemsta na Polakach i PiS za to, że śmieli wybrać partię prorodzinną i propolską. Programem opozycji jest zemsta, postraszenie Polaków i cofnięcie wszystkich reform, które Prawo i Sprawiedliwość wprowadziło po 2015 roku – mówiła prof. Krystyna Pawłowicz w czwartkowym felietonie z cyklu „Myśląc Ojczyzna” na antenie Radia Maryja.

Prof. Krystyna Pawłowicz pokrótce przedstawiła program Prawa i Sprawiedliwości skierowany do Polaków.

– Piątka PiS zawiera prospołeczne, prorodzinne, progospodarcze plany, które realnie wspierają Polaków umożliwiając im rozwój i zaspokojenie ich niezbędnych potrzeb, jak np. 500 plus już na pierwsze dziecko, czy 1100 zł dla emerytów, czy zwolnienie młodych pracowników z podatku PIT do 26 roku życia. Został on przypomniany w ostatnią sobotę na konwencji Prawa i Sprawiedliwości we Wrocławiu – powiedziała gość Radia Maryja.

W miarę jak inne partie przedstawiają swych kandydatów, to włosy zaczynają się jeżyć na głowie – stwierdziła polityk.

– PO, PSL i reszta liberalno-lewicowych środowisk także w sobotę, na swojej równoległej konwencji, przedstawiały swych kandydatów, ale to, co zdaniem kierujących tą całą Koalicją Europejską miało być programem wyborczym dla Polaków, może przeciętnego Polaka-wyborcę jedynie wystraszyć. Przewodniczący PO i całe grupujące lewicowo-liberalne patologiczne partie, z PSL włącznie, w formie konglomeratu o nazwie Koalicja Europejska, podczas swojego wystąpienia jedynie powtarzał i odmieniał przez możliwe sytuacje to, co opozycja zrobi z PiS-em i prezesem Jarosławem Kaczyńskim – podkreśliła prof. Krystyna Pawłowicz.

Słyszeliśmy tylko „ukażemy PiS, rozliczymy, pozamykamy, powsadzamy do więzienia, postawimy przed trybunałem itd.” – dodała wykładowca akademicki.

– To miałyby być kary dla Prawa i Sprawiedliwości, prezesa Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego za: wprowadzanie w Polsce od 2015 roku prospołecznych i prorodzinnych reform, ukrócenie złodziejstwa, dobrą dla Polski i Polaków politykę zagraniczną, przekazywanie wszystkim Polakom środków z dochodu narodowego. To miałaby być kara za 500 plus, za wyprawki, za 1100 zł i za przywrócenie praw rodziców do dzieci(…) – wymieniała felietonistka.

Zdaniem poseł PiS, obecna opozycja kieruje się jedynie zemstą.

– Jedynym motorem do działania dla obecnej opozycji jest zemsta na Polakach i PiS za to, że śmieli wybrać partię prorodzinną i propolską. Programem opozycji jest zemsta, postraszenie Polaków i cofnięcie wszystkich reform, które Prawo i Sprawiedliwość wprowadziło po 2015 roku. Dzięki lewackim polskojęzycznym mediom, kłamliwie opisującym życie w Polsce, nowotworzone lewackie partyjki liczące na wsparcie tych mediów oraz PO z PSL-em już tak wysoko podnoszą głowy, że nie wstydzą się także butnie ogłaszać swych wyuzdanych propozycji mających już czysto faszystowski i terrorystyczny charakter – powiedziała prof. Krystyna Pawłowicz.

Cały felieton prof. Krystyny Pawłowicz z cyklu „Myśląc Ojczyzna” mogą Państwo odsłuchać [tutaj].

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl