[TYLKO U NAS] O. T. Rydzyk CSsR: Trzeba zrobić wszystko, by nie było Konwencji Stambulskiej 

Trzeba zrobić wszystko, by nie było Konwencji Stambulskiej. Poprzedni rząd to podpisał. Jeżeli to będzie, to będą wchodzić do szkół i przedszkoli. Będzie tak, jak w innych państwach, jak w Niemczech, krajach Europy Zachodniej czy Kanadzie, gdzie rodzic nie będzie miał nic do powiedzenia, a dzieci będą gorszone oficjalnie w szkole – powiedział o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR do uczestników XXVIII Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę.  

Mamy jedno niesamowite zadanie, o co was prosimy przy Matce Bożej. Chodzi o być albo nie być Polski – o być albo nie być naszego zbawienia – sprawa dzieci i młodzieży – powiedział o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR.

Robić trzeba wszystko, by dzieci i młodzież uchronić przed zniszczeniem. Dać im wiarę, przekazać tę wiarę, przekazać miłość do Pana Jezusa. To się dokonuje w domu. To przekazuje mama i tata. Jeżeli on ma miłość, to przekaże ją innym. To jest nasze najpilniejsze zadanie. Sytuacja jest bardzo poważna – zaznaczył dyrektor i założyciel Radia Maryja.

Idzie ku nam rewolucja przeciwko Panu Bogu i katolickiej Polsce – dodał.

Ta rewolucja dotarła do Polski w sposób zmasowany. To nie jest żart, ale bardzo poważna sytuacja. Damy radę, jeżeli każdy z nas się weźmie do tego, aby jeszcze bardziej kochać Pana Jezusa i Matkę Najświętszą, by tę miłość, to, co jest w naszych sercach, przekazać dzieciom i młodzieży. Wiek młodzieńczy jest trudny. Każdy z nas przechodził przez to. Ale właśnie wtedy tę miłość trzeba przekazać – wskazał redemptorysta.

Dyrektor i założyciel katolickiej rozgłośni odniósł się również do obecnych na Pielgrzymce Rodziny Radia Maryja parlamentarzystów.

Trzeba zrobić wszystko, by nie było Konwencji Stambulskiej. Poprzedni rząd to podpisał. Jeżeli to będzie, to będą wchodzić do szkół i przedszkoli. Będzie tak, jak w innych państwach, jak w Niemczech, innych krajach Europy Zachodniej czy Kanadzie, gdzie rodzic nie będzie miał nic do powiedzenia, a dzieci będą gorszone oficjalnie w szkole. Już nawet w Warszawie dzieci są gorszone. To się dzieje. Nawet tu, pod Jasną Górę chcieli przyjść, gdy były Podwórkowe Kółka Różańcowe Dzieci. Ta agresja idzie coraz dalej. Na to są ogromne pieniądze z Zachodu, żeby nas zgorszyć. „Twierdzą nam będzie każdy próg” – pisała Maria Konopnicka. Twierdzą niech będzie nam każdy dom! – zaznaczył o. dr Tadeusz Rydzyk.

RIRM/TV Trwam News

drukuj