[TYLKO U NAS] M. Jurek o WSKSiM: Dzięki waszej pracy przybywa w Ojczyźnie młodych oddających swe umysły Chrystusowi Królowi, a siły dobru wspólnemu

Dzięki waszej pracy co roku przybywa w Ojczyźnie zastępów młodej inteligencji, oddających swe umysły Chrystusowi Królowi, a siły dobru wspólnemu narodu i całego chrześcijaństwa podkreślił w liście z okazji inauguracji roku akademickiego w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, Marek Jurek, poseł do Parlamentu Europejskiego.

Marek Jurek zaznaczył, że kolejny rok pracy Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu to wspaniała wiadomość dla Polski, a także początek kolejnej duchowej i intelektualnej przygody dla całej wspólnoty akademickiej w Toruniu.

Ta wytrwała służba Prawdzie to jedyna droga, by – prosząc Boga o błogosławieństwo – zapewnić chrześcijański charakter Rzeczpospolitej i dobrą przyszłość następnym pokoleniom Polaków – wskazał poseł do Parlamentu Europejskiego.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl