[TYLKO U NAS] Min. M. Gróbarczyk: WSKSiM odniosła niekwestionowany sukces i stanowi jeden z najmocniejszych punktów na edukacyjnej mapie Polski

W sposób szczególny należy docenić ogromną role uczelni w kształtowaniu kolejnych pokoleń ludzi prawych i świadomych, zdolnych do podejmowania wyzwań jakie niesie współczesny świat podkreślił w liście z okazji inauguracji roku akademickiego w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk.

Szefa MGMiŻŚ na inauguracji roku akademickiego w WSKSiM w Toruniu reprezentowała Mariola Chojnacka, dyrektor generalny MGMiŻŚ.

Marek Górbarczyk w swoim piśmie zaznaczył, że wie ile wysiłku i determinacji kosztowało stworzenie Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

To realizacji dzieła, które stało się ostoja wartości wspierających młodych ludzi w drodze do ukształtowania postaw ludzkich i wiedzy – akcentował minister.

Siedemnaście lat istnienia uczelni, jak podkreślał Marek Gróbarczyk, świadczą o słuszności idei utworzenia WSKSiM dbającej o kultywowanie wartości, otwartej na innowacyjność i zdobycze cywilizacyjne.

Gratuluję władzom i senatowi uczelni tych wyjątkowych osiągnieć. Życzę całej społeczności akademickiej, a w sposób szczególny studentom pierwszego roku pomyślności i sukcesów. Jestem przekonany, że świadoma i systematyczna praca zaowocuje jeszcze pełniejszą realizacją osobistych aspiracji z pożytkiem dla całego społeczeństwa polskiego – zaznaczył minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej. 

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl