fot. twitter.com/Br_Nowak

[TYLKO U NAS] B. Nowak: Prawa strona ustępuje lewicy ws. ideologii LGBT

Musimy uderzyć się w piersi. Lewica okazała się dużo sprytniejsza od prawicy – znalazła odpowiedni kanał dojścia do młodych ludzi i w sposób atrakcyjny, przekazując im swoje zasady i kierunki, zagarnęła ich. Nie było właściwej odpowiedzi ze strony prawej. Powiem wręcz, że znajduję cały czas elementy, które pokazują, że strona prawa ustępuje lewicy – powiedziała Barbara Nowak, małopolska kurator oświaty, w audycji „Aktualności dnia” w Radiu Maryja, odnosząc się do działań ideologów LGBT.

Barbara Nowak zwróciła uwagę, że obecny atak środowisk LGBT na ulicach jest tylko kolejnym punktem programu lewicy.

– To, co dzisiaj obserwujemy, ten bardzo mocny atak na ulicach, jest tylko kolejnym punktem programu, który został przygotowany dawno temu i jest konsekwentnie realizowany. Jest to plan rewolucji cywilizacyjnej, czyli takiej, która ma skończyć się obaleniem cywilizacji łacińskiej i wprowadzeniem zupełnie innej cywilizacji opartej na ideologii gender, ideologii LGBT. W roku poprzednim i jeszcze wcześniej mieliśmy do czynienia z ukrytą fazą, a dzisiaj jest ona bardzo widoczna. To wszystko trzeba nazwać właściwym imieniem, jakim jest ofensywa lewicy, która ma zakończyć się przejęciem przez nich władzy – powiedziała gość Radia Maryja.

Do tego trzeba całe społeczeństwo przygotować – kontynuowała.

– To jest program, który świetnie znamy, patrząc na to, co dzieje się na Zachodzie. Jeżeli ktoś jest zdziwiony tym, co faktycznie dzisiaj widzimy na ulicach, to ja się dziwie temu, że oni się dziwią. Dziwię się zwłaszcza wtedy, kiedy jakiś polityk mówi, że jest zdziwiony. Sygnały były, informacje też były. Prawda jest taka, że lewicowość w różnych swoich formach od dawna jest wspierana państwowo, bo mówiąc o sytuacji, jaka jest dzisiaj, patrząc na szkołę, trudno nie sięgnąć chociażby do reformy gimnazjalnej z 1999 roku, która – jak dobrze pamiętam jako nauczyciel uczący historii – wręcz była szokująca w wymaganiach, nauczaniu i w teorii – wskazała Barbara Nowak, małopolska kurator oświaty.

Proszę zwrócić uwagę, że dzisiaj każda głupota rzucona przez osoby z tego środowiska, jest podchwytywana i natychmiast oceniana jako coś bardzo dobrego – zaakcentowała gość „Aktualności dnia”.

– Wszelkie zasady kulturowe, nasz kod kulturowy, obyczajowy – to wszystko zostało po pierwsze, zniszczone, a po drugie, nie funkcjonuje żadna granica. Ci młodzi ludzie, którzy dzisiaj wychodzą na ulicę, którzy nie mają żadnych oporów, żeby wrzeszczeć, wulgarnie się odzywać, uciekać do przemocy, bić i kłamać, to to jest to uformowanie przez długie lata. To jest tylko forpoczta tego politycznego projektu lewicy po to, żeby przejąć władzę. Wśród tych młodych ludzi jest bardzo wielu oszukanych i to jest coś, co jako środowiska prawicy musimy bardzo mocno akcentować. Musimy uderzyć się w piersi, że to nasza wina, bo lewica okazała się dużo sprytniejsza od prawicy, znalazła odpowiedni kanał dojścia do młodych ludzi i w sposób atrakcyjny, przekazując im swoje zasady i kierunki, zagarnęła ich. Nie było właściwej odpowiedzi ze strony prawej. Powiem wręcz, że znajduję cały czas elementy, które pokazują, że strona prawa ustępuje lewicy – podsumowała Barbara Nowak.

Całą audycję „Aktualności dnia” z udziałem Barbary Nowak można odsłuchać [tutaj].

 

radiomaryja.pl

drukuj