TVP Info: PO i Nowoczesna finansują spotkanie wyborcze z sędziami

„Klub Obywatelski z Sędziami” – pod takim hasłem w Lublinie zorganizowano wydarzenie, które finansuje Platforma Obywatelska i Nowoczesna. Partie te zapraszają na mityng w jednym z lubelskich hoteli ze znanymi z mediów sędziami: Waldemarem Żurkiem i Igorem Tuleyą. To nietypowe spotkanie wyborcze sfinansowane zostało z pieniędzy Komitetu Wyborczego Koalicja Obywatelska.

Wydarzenie utworzone zostało na jednej z facebookowych stron KO. W zakładce „kontakt” organizator odsyła do Instytutu Obywatelskiego, czyli wewnętrznej komórki PO.

Portal TVP.info skontaktował się z hotelem podanym w informacjach i uzyskał potwierdzenie, że spotkanie z sędziami organizowane przez partyjną organizację rzeczywiście się odbędzie. Informację potwierdził również człowiek, który odpowiada za całą imprezę. Mężczyzną powiedział, że spotkanie z sędziami jest otwarte, a organizatorem jest Koalicja Obywatelska.

TVP Info/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl