Trwają terenowe warsztaty dziennikarskie WSKSiM

Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu organizuje wyjazdowe warsztaty dziennikarskie dla młodzieży pt. Zrozumieć Media. Ostatnie odbyły się w Tuchowie oraz w Gromniku.

Warsztaty dziennikarskie organizowane są dla młodzieży ponadgimnazjalnej.  Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem – akcentuje o. Marcin Krupa CSsR, współorganizator warsztatów.

– Podczas warsztatów dziennikarskich sale są wypełnione młodymi ludźmi, którzy z zainteresowaniem odkrywają tajniki mediów. Zajęcia z młodzieżą prowadzą wykładowcy WSKSiM oraz redaktorzy TV Trwam i Radia Maryja – informuje o. Marcin Krupa CSsR.

Jak zaznacza redemptorysta warsztaty dziennikarskie organizowane przez WSKSiM pozwalają uczestnikom zrozumieć podstawową rolę mediów.  Warsztaty mają na celu pomóc młodemu człowiekowi w lepszym spojrzeniu na przyszłość.

– Na warsztaty wraz z młodzieżą przychodzą ich opiekunowie oraz nauczyciele, którzy dostrzegają wielką rolę i wagę tych warsztatów w uświadamianiu szczególnie ludziom młodym, jakim wielkim narzędziem są dzisiaj media – zaznacza o. Marcin Krupa CSsR.

Kolejne warsztaty odbędą się 15. marca w Opocznie, 27. marca w okolicach Łodzi, 4. kwietnia w Gliwicach oraz 11. kwietnia w Lublinie.

Wypowiedź o. Marcina Krupy CSsR:


Pobierz Pobierz

 

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl