fot. twitter.com/E_Rafalska

Trwa akcja „Łączy nas Polska” – europoseł E. Rafalska w Świebodzinie zachęcała do poparcia prezydenta A. Dudy

W kraju trwa akcja polityków Zjednoczonej Prawicy pod hasłem „Łączy nas Polska”, która stanowi wsparcie dla kampanii prezydenta Andrzeja Dudy.

Podczas organizowanych w kraju spotkań posłowie i europosłowie ZP przypominają dokonania ostatnich pięciu lat rządów Zjednoczonej Prawicy, które nie byłyby możliwe bez aktywnego udziału prezydenta Dudy.

Politycy przedstawiają też program wyborczy starającego się o reelekcję prezydenta i przekonują do oddania na niego głosu.

Europoseł Elżbieta Rafalska w Świebodzinie mówiła, że prezydent Andrzej Duda jest rzetelny i wiarygodny.

– On jest gwarantem tego, że nawet w trudnym, pokryzysowym czasie, Polska będzie się tak dobrze rozwijała jak do tej pory, że będzie w awangardzie najlepszych krajów Europy, że możemy mieć w Brukseli wysoko podniesione czoło, że my, proszę Państwa, w przygranicznym województwie, gdzie od lat patrzyliśmy, jak daleko nam do Niemców, nie musimy dzisiaj jeździć na niemieckie przeceny. Cieszymy się, jak Niemcy kupują polską żywność, jak przekraczają granicę i robią u nas zakupy, bo tutaj jest nasz rozwój – akcentowała Elżbieta Rafalska.

Europoseł PiS zwróciła uwagę, że możemy mieć dziś czoło podniesione także dlatego, że polska rodzina odzyskała swoją wiarygodność; przestała być poniżana i stygmatyzowana. Przestano się śmiać z rodzin wielodzietnych – dodała.

Była minister rodziny, pracy i polityki społecznej podkreśliła, że program wsparcia rodzin to program ZP, który wspierał prezydent Andrzej Duda i chętnie go podpisywał.

RIRM

drukuj