fot. PAP/Leszek Szymański

Taśmy PiS

Po ujawnieniu kontrowersyjnych nagrań rozmów wałbrzyskich działaczy Prawa i Sprawiedliwości prezes Jarosław Kaczyński zdecydował o rozwiązaniu organizacji terenowej partii w tym mieście i wyrzuceniu wszystkich jej członków.

Lokalna telewizja w Wałbrzychu ujawniła nagranie rozmowy lokalnych działaczy Prawa i Sprawiedliwości. Według medialnych doniesień, w strukturach partii w regionie od lat trwa konflikt.

– Tacy sami ludzie jesteśmy, jak ci z Platformy Obywatelskiej czy Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Niczym się nie różnimy. Każdy jest, k…, pazerny, każdy by chciał, tylko różnimy się szefami – brzmią słowa wypowiedziane w trakcie nagranej rozmowy.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński, zdecydował o rozwiązaniu organizacji terenowej partii w Wałbrzychu. Zawnioskował o to minister Michał Dworczyk, który jest pełnomocnikiem partii w tym okręgu.

– Komitet terenowy w Wałbrzychu został rozwiązany. Wszystkie osoby, które były członkami PiS w tym komitecie, zostały skreślone z listy członków PiS – oświadczył Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

TV Trwam News

drukuj