PiS oddaje hołd ofiarom katastrofy smoleńskiej

Politycy Prawa i Sprawiedliwości jak każdego 10 dnia miesiąca w Warszawie oddają hołd ofiarom katastrofy smoleńskiej. W uroczystościach bierze udział prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Rano parlamentarzyści uczestniczyli w Mszy św. w intencji zmarłych. Następnie złożyli kwiaty przed Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu.  

Główne uroczystości odbędą się wieczorem. Politycy PiS i rodziny ofiar będą uczestniczyli w Eucharystii sprawowanej w archikatedrze na warszawskiej starówce. Następnie zgromadzeni przejdą przed Pałac Prezydencki.

Kolejną kontrmanifestację zapowiedzieli też Obywatele RP.

Mszę św. z Bazyliki Archikatedralnej pw. Męczeństwa św. Jana Chrzcicielabędą transmitowały będą od godz. 19.00 Radio Maryja i TV Trwam.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl