Szwecja: W szpitalu po piątkowym ataku w Sztokholmie pozostaje 10 osób

Szwedzka służba zdrowia poinformowała dziś, że po piątkowym ataku w Sztokholmie z udziałem ciężarówki w szpitalu przebywa 10 osób. Wcześniej szpital Karolinska podawał, że hospitalizowanych jest łącznie dziewięć osób.

Według źródeł medycznych cztery osoby są poważnie ranne, dwie przebywają na intensywnej terapii, a jedno dziecko jest lżej ranne. Pięć osób opuściło szpital.

Szwedzka policja podała, że aresztowany w piątek wieczorem w miejscowości Marsta mężczyzna najpierw uprowadził ciężarówkę, a potem wjechał nią w tłum na głównej ulicy handlowej w Sztokholmie. Następnie ciężarówka uderzyła w dom towarowy Ahlens. Zginęły cztery osoby, a 15 zostało rannych.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl