fot. https://twitter.com/Kaminski_M_

Szef MSWiA po spotkaniu z S. Cichanouską: Polska wspiera i będzie wspierać działaczy białoruskiej opozycji

Polska wspiera i będzie wspierać działaczy białoruskiej opozycji – zapewnił szef MSWiA Mariusz Kamiński, który spotkał się we wtorek z liderką białoruskiej opozycji Swiatłaną Cichanouską. Na spotkaniu omówiono m.in. sytuację białoruskich uchodźców w Polsce.

„Polska wspiera i będzie wspierać działaczy białoruskiej opozycji. Podkreśliłem to w rozmowie z @Tsihanouskaya, która była dziś moim gościem w @MSWiA_GOV_PL. Podczas spotkania omówiliśmy także sytuację białoruskich uchodźców w Polsce” – napisał we wtorek na Twitterze szef resortu spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński.

W spotkaniu uczestniczył również wiceszef MSWiA Bartosz Grodecki.

Wcześniej, w poniedziałek Swiatłana Cichanouska wzięła udział w uroczystości z okazji 160. rocznicy wybuchu powstania styczniowego z udziałem prezydentów Polski i Litwy – Andrzeja Dudy i Gitanasa Nausedy na Cytadeli w Warszawie.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl