web/obrona-narodowa

Szef MON podziękował za słowa wsparcia kierowane do żołnierzy

Minister obrony narodowej, Mariusz Błaszczak, podziękował za wyrazy wsparcia kierowane do żołnierzy wspomagających inne służby na granicy z Białorusią.

https://twitter.com/MON_GOV_PL/status/1474032044862623747

„Święta Bożego Narodzenia chcemy przeżywać razem z bliskimi. Pomyślmy o tych, którzy są na służbie, z dala od rodzin wypełniają zadania” – powiedział szef MON w nagraniu opublikowanym przez resort.

„Wojsko Polskie zjednoczyło siły w walce z pandemią. Ramię w ramię ze Strażą Graniczną i policjantami strzeże wschodniej granicy UE i NATO” – dodał.

„W tym szczególnym czasie każdy, nawet najmniejszy gest ma duże znaczenie. Dlatego dziękuję za słowa wsparcia, wyrazy dumy i pamięci przekazywane z różnych stron Polski naszym żołnierzom” – powiedział minister, który wystąpił na tle choinki, na której zawieszono własnoręcznie wykonane kartki do żołnierzy.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl