fot. twitter.com

„Spod Krzyża do życia” – opowiedz się za życiem nienarodzonych

Organizatorzy wydarzenia „Polska pod Krzyżem” zapraszają do wzięcia udziału w kolejnej akcji „Spod Krzyża do życia”. Okazją do powiedzenia „tak” dla życia będzie listopadowa premier filmu „Nieplanowane”. Ukazuje on kulisy działalności tak zwanej branży aborcyjnej.

„Polska pod Krzyżem” spotkała się z pozytywną odpowiedzią ogromnej liczby Polaków. Teraz organizatorzy zapowiadają kolejne wydarzenie.

– Tym kolejnym wydarzeniem po „Polsce pod Krzyżem” jest właśnie film „Nieplanowane”. Film wyjątkowy, jaki jeszcze nigdy nie powstał na tej ziemi, który może bardzo wiele rzeczy zmienić – mówił Maciej Bodasiński, współorganizator akcji „Polska pod Krzyżem”.

Zmienić serca Polaków, a w konsekwencji całe społeczeństwo – dodał.

– Ten film może być początkiem wielkiego, narodowego uzdrowienia tego tematu i tej kwestii, która jest gdzieś głęboko pochowana w naszych rodzinach – powiedział.

Organizatorzy wskazali, że tzw. aborcja niesie za sobą wiele negatywnych skutków. Są to przede wszystkim brak czułości w rodzinie, skłonność młodego pokolenia do nałogów, depresje, lęki, niechęć do zawierania związków małżeńskich, plaga rozwodów, czy spadek liczby urodzeń.

– To są wszystko skutki społeczne, psychologiczne aborcji dokonywanych w przeszłości w rodzinach – stwierdził Maciej Bodasiński.

Organizatorzy zachęcają, by organizować grupowe wyjazdy do kin, z parafii, wspólnot czy szkół.

– Film jest dozwolony od 15 roku życia. Wydaje nam się, że jest to lektura absolutnie obowiązkowa dla wszystkich licealistów w naszym kraju – podsumował współorganizator akcji „Polska pod Krzyżem”.

Premiera filmu w Polsce odbędzie się 1 listopada. Lista kin, w którym odbędzie się projekcja będzie dostępna [tutaj].

TV Trwam News

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl