fot. nieplanowanewpolsce.pl

Niemcy: Film „Nieplanowane” zajmuje czwarte miejsce na liście bestsellerów „Spiegel” na DVD

Film „Nieplanowane” zajął czwarte miejsce na  liście bestsellerów „Spiegel” na DVD w Niemczech. Obecnie sprzedaje się w kilkunastu tysiącach egzemplarzy. O sukcesie poinformowała agencja prasowa „Idea”.

https://twitter.com/CentrumZycia/status/1397900400435499010

Film „Nieplanowane” opowiada historię Abby Johnson, byłej dyrektor jednego z oddziałów Planned Parenthood, największego potentata aborcyjnego w USA. Produkcja odsłania sekrety skrywane przez tę organizację, która każdego roku zabija około 300 tys. nienarodzonych dzieci.

Abby Johnson przez osiem lat kierowała jedną z klinik Planned Parenthood. W tym czasie zgodziła się na 22 tys. tzw. aborcji. Jej życie zmieniło się, kiedy na własne oczy zobaczyła dramat, jaki przeżywa dziecko mordowane w łonie matki. Film odniósł także sukces w polskich kinach. [czytaj więcej]

opoka.news/radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl