fot. pixabay.com

Sobota będzie ciepła i bez opadów. Miejscami temperatura może osiągnąć 30 stopni

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej zapowiada pogodną i ciepłą sobotę bez opadów deszczu. Miejscami temperatura może przekroczyć nawet 30 stopni Celsjusza.

W sobotę wystąpi zachmurzenie małe i umiarkowane. Bez opadów.

„Rano mogą się jeszcze utrzymywać mgły ograniczające widzialność do 300-400 metrów” – zaznaczył synoptyk IMGW, Kamil Walczak.

Temperatura maksymalna wyniesie od 24 stopni na północnym-wschodzie do 28 w centrum i 30 stopni na zachodzie.

„Chłodniej będzie miejscami nad morzem i w rejonie podgórskim – od 21-25 stopni” – podkreślił synoptyk.

Wiatr będzie słaby, zmienny z przewagą wschodniego.

„Również kolejne dni nie przyniosą żadnej zmiany w pogodzie. Zarówno w niedzielę, jak i na początku przyszłego tygodnia nadal będzie słonecznie z wysoką temperaturą do 29 stopni, lokalnie 30 stopni. Bez opadów. Zmiany spodziewamy się dopiero w środę na zachodzie kraju” – dodał synoptyk.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl