fot. twitter.com/GDDKiA

GDDKiA: drogi krajowe przejezdne; śnieg, śnieg z deszczem i mgła

Wszystkie drogi krajowe są przejezdne. Opady śniegu występują na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu, śniegu z deszczem w Małopolsce, a mgła na Pomorzu i Dolnym Śląsku – informuje w środę rano Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

GDDKiA podaje, że na drogach pracuje 196 pojazdów do zimowego utrzymania.

Głównie na północy kraju występuje duże zachmurzenie z większymi przejaśnieniami. Na południu i południowym wschodzie występują słabe opady śniegu. Temperatura waha się od -6 st. na Suwalszczyźnie i Przedgórzu Sudeckim, około -5 st., -4 st. w centrum i na południu kraju do -1 st. Wiatr słaby i umiarkowany, wiejący ze wschodu i południowego-wschodu.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl