https://pl.freepik.com/darmowe-zdjecie/rece-ze-znakiem-transseksualistow_9393899.htm#page=1&query=gender&position=10

Słowenia opowiedziała się za ideologią gender

Zgromadzenie Narodowe Słowenii, które jest zdominowane przez lewicę, zgodziło się na zawieranie małżeństw przez pary homoseksualne. Ponadto homoseksualiści będą mogli adoptować dzieci. To krzywdzenie dzieci – podkreślili pedagodzy.

Zgromadzenie Narodowe, izba niższa słoweńskiego parlamentu, uchwaliło poprawkę do prawa rodzinnego, która umożliwia parom tej samej płci zawieranie małżeństw i adopcję dzieci. Stało się to po wyroku tamtejszego Trybunału Konstytucyjnego. Sędziowie uznali, że definicja małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny dyskryminuje pary homoseksualne.

Ta sytuacja pokazuje, jak mniejszość narzuca swoje poglądy większości –  zauważył dr Aleksander Kozicki, politolog.

– Zdeterminowana i dobrze zorganizowana ma przewagę nad większością, która jest bierna. To jest powszechna prawidłowość – mówił dr Aleksander Kozicki.

To może być początek takiego ustawodawstwa w krajach Europy Środkowo Wschodniej. Podobne prawo chce wprowadzić w Polsce Lewica oraz przewodniczący Platformy Obywatelskiej, Donald Tusk.

– Jeśli ja będę stał na czele większości parlamentarnej po następnych wyborach, to jedną z pierwszych decyzji będzie decyzja o zgodzie na związki partnerskie – powiedział Donald Tusk.

W tym kierunku poza wieloma państwami unijnymi poszła też komunistyczna Kuba, gdzie uznano za małżeństwa związki homoseksualistów i  zgodzono się na adopcje dzieci przez takie pary.

To systemowe krzywdzenie dzieci – podkreślili pedagodzy.

Dziecko ma prawo być wychowywane przez mężczyznę i kobietę, którzy zastąpią mu mamę i tatę. Ideolodzy w ten sposób destabilizują rodzinę i człowieka.

– Skutkuje to rozkładem nie tylko często osobowości czy grup społecznych, ale rozkładem cywilizacji, którą nazywamy cywilizacją łacińską – podsumował dr Aleksander Kozicki.

Przeciwnicy wprowadzonych w Słowenii zmian w prawie rodzinnym zwrócili uwagę na absurdalność nowych przepisów. Zapytali, w jaki sposób związek między mężczyzną a kobietą może mieć takie samo znaczenie jak związek dwóch osób tej samej płci, skoro tylko ten pierwszy umożliwia spłodzenie potomstwa.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl