Liga Europejska. Skandal po meczu w Kijowie

Po meczu Zoria Ługańsk Legia Warszawa w IV rundzie eliminacji Ligi Europejskiej, uzbrojeni ukraińscy „kibice” zaatakowali sympatyków warszawskiej Legii i dziennikarzy z Polski.


Choć Legia pokonała na wyjeździe Zorię 1:0, to o samym meczu mało się mówi. Sportowa rywalizacja zakończyła się wraz z ostatnim gwizdkiem sędziego na boisku. Po opuszczeniu przez polskich kibiców stadionu w Kijowie, rozpoczęła się rzeź zainicjowana przez ukraińskich pseudokibiców.

Polscy kibice i dziennikarze stali się obiektem ataku głównie kibiców miejscowego Dynama Kijów. Na filmach, zamieszczonych w internecie widać polowania na pojedynczych Polaków.

Na razie do wydarzeń nie odniosły się władze ukraińskie. Milczy także polskie ministerstwo spraw zagranicznych.


TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl