Samorząd PRO FAMILIA 2022 – docenienie prorodzinnych działań podejmowanych przez lokalne władze  

Minister rodziny i polityki społecznej Marlena ogłosiła nabór wniosków do kolejnej edycji konkursu Samorząd PRO FAMILIA 2022 . Ma on służyć docenieniu prorodzinnych działań podejmowanych przez władze lokalne.

– Po raz drugi ogłaszamy konkurs Samorząd PRO FAMILIA. Pierwsza edycja tego konkursu skierowanego do samorządów była przede wszystkim po to, by pokazać dobre praktyki, jakie stosują samorządy w polityce prorodzinnej. By pokazać, jak ważne jest prowadzenie polityki prorodzinnej na terenie samorządów, gdyż tam są mieszkańcy, tam są ich potrzeby. I przede wszystkim patrząc na sytuację demograficzną naszego kraju, to właśnie inwestycja w samorząd, kiedy budujemy żłobki, przedszkola, piękne drogi – są ważne. Ważne jest to, aby za parę lat młodzi ludzie mogli z tych pięknych obiektów dalej korzystać – powiedziała szefowa resortu rodziny.

https://twitter.com/MRiPS_GOV_PL/status/1484449972762431491

– Nasz konkurs ruszył 21 stycznia. Jednostki samorządu mogą składać wnioski do końca marca 2022 roku. Rozstrzygnięcie planujemy w maju – dodała Marlena Maląg.

https://twitter.com/MRiPS_GOV_PL/status/1484449613373493250

TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl