fot. https://zadzwondoposla.pl/

Rozpoczęła się akcja „Zadzwoń do posła”, mająca zachęcić polityków do poparcia projektu „Stop LGBT”

Obrońcy życia zachęcają do kontaktu z posłami, aby przekonać ich do poparcia ustawy zakazującej homopropagandy. Ruszyła akcja „Zadzwoń do posła”.

Tysiące Polaków podpisało się pod obywatelskim projektem „Stop LGBT”. Ustawa jest w Sejmie. Pierwsze czytanie projektu obędzie się we wrześniu lub październiku. Przepisy mają zahamować propagandę homoseksualną w przestrzeni publicznej. Chodzi o zakaz organizacji tzw. parad równości.

Polacy oczekują od parlamentarzystów poparcia inicjatywy. Każdy z nas może wpłynąć na posła tak, by zagłosował za obywatelskim projektem. Jak to zrobić?

– Należy wejść na stronę www.zadzwondoposla.pl, zadzwonić do posła – tutaj najlepiej wybrać osobę ze swojego okręgu – i poprosić o poparcie. Trzeba pamiętać, że posłowie są reprezentantami narodu. Głos ich wyborców jest bardzo ważny. Dlatego uruchomiliśmy stronę i zachęcamy wszystkich do dzwonienia do posłów, przekonywania do poparcia ustawy hamującej homopropagandę i chroniącej Kościół – mówi Krzysztof Kasprzak z Fundacji Życie i Rodzina.

Na stronie internetowej znajduje się lista posłów wraz z telefonami, mailami i adresami biur poselskich. Osoby popierające rozwiązania zawarte w projekcie mogą także napisać wiadomość do parlamentarzysty bądź udać się do biura.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl