fot. gadowskiwitold.pl

Red. W. Gadowski o blokowaniu D. Trumpa w mediach społecznościowych: Poprzednie wybory wygrał dzięki Twitterowi. Oni się zorientowali i byli przygotowani

Poprzednie wybory Donald Trump wygrał dzięki Twitterowi. Oni się zorientowali i byli przygotowani. Oczywiście w tych wyborach górą były oszustwa, matactwa, naciski pozakonstytucyjne ferowane przez wielkie koncerny. Nawet poczciwa CNN do swoich dostawców kablowych rozsyła informację, aby natychmiast blokowali w swoich sieciach Fox News, czyli jedyną nie lewicowo-komunistyczną telewizję stacjonarną w Stanach Zjednoczonych – powiedział red. Witold Gadowski w „Komentarzu Tygodnia” umieszczonym w serwisie YouTube.

Redaktor Witold Gadowski odniósł się do zmasowanego ataku na Donalda Trumpa oraz jego blokowanie na niemalże wszystkich mediach społecznościowych.

– Poprzednie wybory Donald Trump wygrał dzięki Twitterowi. Oni się zorientowali i byli przygotowani. Oczywiście w tych wyborach górą były oszustwa, matactwa, naciski pozakonstytucyjne ferowane przez wielkie koncerny. Nawet poczciwa CNN do swoich dostawców kablowych rozsyła informację, aby natychmiast blokowali w swoich sieciach Fox News, czyli jedyną nie lewicowo-komunistyczną telewizję stacjonarną w Stanach Zjednoczonych. Tak wygląda wolność w ich ujęciu, z czego oni się bardzo cieszą. Poczytajcie Państwo opinie w internecie, jak bardzo lewa strona cieszy się z tego, że zostało zgwałcone prawo, wolność słowa, wolności konstytucyjne, iż to wszystko jest deptane przez ponadnarodowe koncerny – podkreślił dziennikarz.

Publicysta skomentował inicjatywę tzw. „Góralskiego Veta”.

– Im bardziej narasta opresja, tym bardziej musimy się opierać. To jest rzecz ludzka, a szczególnie męska, dlatego tak bardzo nie kryję swojego poparcia dla akcji przedsiębiorców podhalańskich, którzy na 17 stycznia zapowiedzieli „Góralskie Veto”. Dobrze, że jest lud w Polsce, który ma swoje zdanie i potrafi się zbuntować. Myślę, że za przykładem górali pójdą inni. Proszę mi nie mówić o tym, że wzrośnie statystyka śmierci. Tym to może straszyć pan doktor Franciszek Rakowski ze swoim zespołem dziwacznych modelarzy matematycznych. Odkąd modele z Cambridge zostały ośmieszone nawet przez ich autora, odtąd pan doktor Rakowski nie stanowi wielkiego autorytetu. On może się dwoić i troić nad modelami matematycznymi, a życie nie znosi modeli matematycznych. Życie ma więcej wymiarów niż cyfry doktora Rakowskiego – mówił.

Autor „komentarza tygodnia” zwrócił uwagę na nierówne traktowanie polskich przedsiębiorstw w porównaniu z zagranicznymi koncernami.

– Dlaczego polska odzieżówka pozamykana, a zagraniczne hipermarkety mogą sprzedawać, co chcą? To jest racjonalne? Może ktoś po prostu bierze w łapę, żeby robić wyłączenia. Kto teraz sprawdzi przetargi na miliony? Kto sprawdzi maszynkę do drukowania pieniędzy, którą uruchomiono w wielu krajach, także w Polsce? – pytał Witold Gadowski.

Środowiska konserwatywne i prawicowe próbują przeciwstawić się lewicowej agendzie w mediach społecznościowych poprzez tworzenie własnych komunikatorów jako alternatyw dla YouTube’a, Facebooka czy Twittera.

– Komunikator Gab, którego można używać zamiast Twittera. Gab został stworzony przez Andrew Torbę, który jest z pochodzenia Polakiem. Mamy MeWe zamiast Facebooka, mamy Rumble zamiast YouTube’a. Za Rumble stoi dziecko polskich emigrantów Chris Pavlovski. Musimy przemyśleć, co dalej, bo jeżeli oni opanowali większość „chmury” i możliwości hostingowe, to my musimy zacząć uprawiać cyfrową partyzantkę i wymykać się spod ich kontroli. Duet Biden-Harris z ciocią Angelą i wujkiem Władimirem dadzą nam się we znaki z ich super przełożonym Xi Jinpingiem – zaakcentował redaktor.

Publicysta skomentował przyznanie medalu dla ambasador USA w Polsce przez prezydenta Andrzeja Dudę.

– Zamiast dać jej na pamiątkę flaszkę śliwowicy i ciupagę, żeby miała jakąś pamiątkę z Polski, to dał jej medal, który ona wrzuci do dwudziestej szóstej szuflady. To ja przypomnę pani Georgette, że i tak jest gorsza od Breżniewa, bo jemu przyznano Virtuti Militari. Obrażające dla pani ambasador – ironizował dziennikarz.

radiomaryja.pl

drukuj