fot. Monika Bilska

Red. J. Pospieszalski: Bądźmy razem, afirmujmy życie. Pokażmy piękno rodziny. Pokażmy radość życia rodzinnego. Pokażmy, że siłą Polski jest silna rodzina

W niedzielę odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny. Bądźmy wtedy razem. Bądźmy razem, afirmujmy życie. Przeciwstawiajmy się tym nielegalnym praktykom. Pokażmy piękno rodziny. Pokażmy radość życia rodzinnego. Pokażmy, że siłą Polski jest silna rodzina – powiedział red. Jan Pospieszalski.

19 września ulicami Warszawy przejdzie Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny. Pochód dla Życia i Rodziny rozpocznie się o godzinie 11.30 na Placu Zamkowym w Warszawie.

https://twitter.com/CentrumZycia/status/1436253116135981062

Hasłem przewodnim wydarzenia są słowa: „Tato – bądź, prowadź, chroń”. Jak wskazują organizatorzy Narodowego Marszu Życia i Rodziny, powołujący się na badania CBOS, aż 30 proc. młodych Polaków w trudnych chwilach nie może liczyć na własnego ojca [czytaj więcej].

Red. Jan Pospieszalski zaznaczył, że tzw. aborcja nadal jest problemem.

– Podziękujmy tym odważnym politykom, dzięki którym udało się przeprowadzić poprawkę, która gwarantuje ochronę życia dzieci niepełnosprawnych. Te dzieci dziś mogą się w Polsce urodzić. Pamiętajmy, że aborcja nadal jest problemem. Odbywa się ona pokątnie, przez turystykę wyjazdową. Odbywa się to przez bezkarność różnych fundacji, które promują środki wczesnoporonne i rozsyłają je w sposób nielegalny, a mimo to nadal to funkcjonuje jako pewien proceder – zwrócił uwagę dziennikarz.

https://twitter.com/CentrumZycia/status/1436721203385884679

Marsz dla Życia i Rodziny zwieńczy Msza św. dla wszystkich uczestników pochodu. Organizatorami wydarzenia są Centrum Życia i Rodziny oraz Chrześcijański Kongres Społeczny.

Patronat medialny nad radosnym wydarzeniem objęły Radio Maryja i TV Trwam.

radiomaryja.pl

drukuj