fot. Monika Bilska

Prezydent Torunia: Niech 31. rocznica działalności Radia Maryja będzie dla wszystkich, którzy to Radio tworzą, cenią i szanują, czasem radości, ale także odpowiadania na wezwanie do gotowości służenia ludziom oraz Ojczyźnie

Ojcu Dyrektorowi, z wdzięcznością za wieloletnią i duszpasterską obecność w mieście Kopernika, życzę niegasnących sił, męstwa i kapłańskiej mądrości w ciągłym wspieraniu Rodziny Radia Maryja oraz spełnianiu planów związanych z utrzymaniem rozgłośni i zachowaniem jej znaczenia w polskich rodzinach i środowiskach społecznych – napisał prezydent Torunia, Michał Zaleski, w liście skierowanym z okazji 31. rocznicy powstania Radia Maryja, który odczytał Adrian Mól, wiceprezydent Torunia.

Na początku listu prezydent Torunia, Michał Zaleski, przekazał serdeczne życzenia.

O ich przyjęcie proszę władze zakonne Prowincji Warszawskiej Zgromadzenia Najświętszego Odkupiciela, Ojca Dyrektora, redaktorów i współpracowników toruńskiej rozgłośni oraz całą Rodzinę Radia Maryja – zaznaczył prezydent Torunia.

Gospodarz grodu Kopernika pozdrowił wszystkich słuchaczy i sympatyków Radia z kraju i zagranicy.

Mam nadzieję, że w Toruniu – mateczniku swojego radia – zawsze odczuwają Państwo szczególną przychylność i opiekę Niepokalanej Patronki, a także ciepło  i serdeczność polskiej gościnności – napisał Michał Zaleski.

Prezydent Torunia skierował również słowa pozdrowień do Dyrektora Radia Maryja.

Ojcu Dyrektorowi, z wdzięcznością za wieloletnią i duszpasterską obecność w mieście Kopernika, życzę niegasnących sił, męstwa i kapłańskiej mądrości w ciągłym wspieraniu Rodziny Radia Maryja oraz spełnianiu planów związanych z utrzymaniem rozgłośni i zachowaniem jej znaczenia w polskich rodzinach i środowiskach społecznych – zaznaczył w liście Michał Zaleski.

Michał Zaleski życzył, by 31.rocznica działalności Radia Maryja była czasem radości.

Niech 31. rocznica działalności Radia Maryja będzie dla wszystkich, którzy to Radio tworzą, cenią i szanują, czasem radości, ale także odpowiadania na wezwanie do dojrzałości i gotowości służenia innym ludziom oraz Ojczyźnie – podkreślił prezydent Torunia.

 

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl