fot. PAP/Artur Reszko

Prezydent A. Duda odwiedził kolejne miejscowości w ramach kampanii prezydenckiej

Prezydent Andrzej Duda zapewnia, że jeśli zostanie ponownie wybrany to pozytywne zmiany będą wspierane. Trwa kampania prezydencka. Prezydent spotkał się m.in. z mieszkańcami Szczytna w woj. warmińsko -mazurskim.

Andrzej Duda mówił m.in. o wprowadzonych przez PiS programach socjalnych i rozpoczętych przedsięwzięciach. Prosił też o wsparcie w postaci oddania głosu 10 maja.

– Chcę, aby urząd prezydenta był pełniony przez osobę, która będzie kontynuowała proces dobrych zmian, zwłaszcza prospołecznych, zwłaszcza tych zmian, które państwo wzmacniają. Ja państwu gwarantuję, że jeżeli zostanę wybrany, to takie pozytywne zmiany będą wspierane, to wszystko, co służy polskiemu społeczeństwu, wszystko to, co jest realizowane dla człowieka, dla rodziny, ochrona rodziny, ochrona naszej tradycji, ochrona naszych wartości, na pewno będzie dla mnie jednym z najważniejszych wskazań, jakimi będę się kierował w swoim codziennym działaniu – zadeklarował Andrzej Duda.

Prezydent gościł również w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. W ramach kampanijnego objazdu po kraju spotkał także z mieszkańcami Pisza. [więcej]

W sobotę DudaBus dotrze do Nysy.

 

RIRM

drukuj