fot. PAP/Piotr Nowak

Prezydent A. Duda do sportowców: Wspaniale pokazaliście się na tych szczególnych igrzyskach. Daliście radę!

Prezydent Andrzej Duda brał udział w Gali Olimpijskiej podsumowującej występ Polaków na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Prezydent Gratulował sportowcom i podkreślał, jak wielkiej pracy i determinacji wymaga występ na olimpiadzie.

– Pokazaliście się wspaniale na tym bardzo trudnym wydarzeniu sportowym. Mówiliśmy, przed Igrzyskami Olimpijskimi, trochę się zastrzegając, bo wynik mógł być różny, że to są szczególne igrzyska, że zaburzony okres przygotowań, że nie można było od razu wtedy, kiedy był normalny termin, pojechać do Tokio i wystartować na sportowej arenie, do czego człowiek przecież przygotowywał się cztery lata – powiedział prezydent RP.

– Daliście radę! Z całego serca za to wszystkim dziękuję. Zawodnikom, którzy ćwiczą niewyobrażalnie, przygotowując się do tych wielkich sportowych wydarzeń, w szczególności do Igrzysk Olimpijskich – mówił prezydent Andrzej Duda.

 

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl