Prezes PKN Orlen z wizytą w WSKSiM: Nie bądźcie w radach nadzorczych tylko dodatkami. Dawajcie z siebie. Zadawajcie pytania. Idźcie pod prąd

fot. PAP/Radek Pietruszka

W sobotę w murach Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu gościł Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen. Wygłosił specjalny wykład m.in. dla studentów kierunku MBA. Wizyta odbyła się w ramach spotkania z praktykami.

Spółka PKN Orlen od lat plasuje się wśród liderów Europy Środkowo-Wschodniej w dziedzinie petrochemii oraz energetyki. Oprócz tego spółka inwestuje także w media. Pod koniec zeszłego roku koncern przejął większość prasy regionalnej, która wcześniej znajdowała się w rękach niemieckich inwestorów. Polski gigant paliwowy rozwija się prężnie, co budzi zaufanie wśród akcjonariuszy.

– Spółka przechodzi renesans swojego rozwoju. To jest największy czas inwestycji, największy czas akwizycji i akcjonariusze to doceniają. Ale doceniają to różne instytucje finansowe na całym świecie. Doceniają to fundusze, instytucje ratingowe, które poprawiają nasze ratingi w tym zakresie – akcentował prezes PKN Orlen.  

To sprawia, że Orlen stał się najbardziej rozpoznawalną marką w Polsce – podkreślał szef Orlenu. Prezes paliwowego giganta spotkał się w sobotę ze studentami WSKSiM. Wśród nich byli studenci kierunku Master of Business Administration.

– Macie te zacne studia na uczelni, w której jesteście, zatem szerzej patrzcie na kraj, szerzej patrzcie na biznes. Starajcie się być potrzebni. Nie starajcie się w radach nadzorczych, w zarządach, w ciałach korporacyjnych być tylko dodatkami. Naprawdę. Dawajcie z siebie. Zadawajcie pytania. Idźcie pod prąd – apelował Daniel Obajtek.

https://twitter.com/ACJaworski/status/1398590675805949953

W tym roku ruszyła już szósta edycja studiów MBA w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Są one skierowane do osób pracujących na stanowiskach kierowniczych lub przygotowujących się do ich objęcia. Studiowanie tego kierunku daje wiele możliwości rozwoju.

 TV Trwam News

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl