fot. PAP/Darek Delmanowicz

Prezes PKN Orlen: Koncern otworzył pierwszą stację paliw w Bawarii

Prezes PKN Orlen Daniel Obajtek napisał na Twitterze, że koncern otworzył pierwszą stację paliw w Bawarii. Jak dodał, oznacza to, że „jesteśmy obecni we wszystkich niemieckich landach”.

„Za naszą zachodnią granicą posiadamy blisko 600 obiektów, co plasuje nas jako 7. sieć stacji paliw” – napisał Daniel Obajtek na Twitterze.

Działający od 2003 r. Orlen Deutschland, spółka zależna PKN Orlen, posiada obecnie na terenie Niemiec ponad 580 stacji paliw, które działają pod marką Star. W poniedziałek płocki koncern podał, że jeszcze w tym roku na stacjach paliw z Grupy Orlen w Czechach, w Niemczech i na Słowacji pojawi się marka Orlen.

„Jest to element wdrażanej strategii cobrandingu, zakładającej współistnienie lokalnych marek Benzina i Star z logotypem Grupy Orlen” – podkreśliła spółka.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl