fot. aksim.edu.pl

Prestiżowe studia w WSKSiM

W Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu rozpoczęła się trzecia edycja studiów podyplomowych MBA. Kierunek przygotowuje absolwentów do pracy na kierowniczych stanowiskach w sektorze przedsiębiorstw oraz w jednostkach organizacyjnych administracji publicznej.

MBA czyli Master of Business Administration – to prestiżowe studia, które cieszą się coraz większą popularnością.

– Studenci MBA są bardzo profesjonalni, kulturalni oraz silnie zmotywowani. Zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Polsce, te programy MBA przyciągają studentów najwyższego kalibru – podkreślił dr Bart Tkaczyk z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley.

Kolejna, trzecia już edycja studiów MBA właśnie rozpoczęła się w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Wykład inauguracyjny wygłosił dyrektor Tour de Pologne Czesław Lang, który doświadczenie w biznesie i zarządzaniu zbierał przy okazji organizowania licznych wydarzeń sportowych.

– Takie studia są bardzo ważne. Jest to też wymiana doświadczeń i poznawanie ludzi, tych, którzy wspólnie z Tobą studiują. Trzeba też posłuchać ekspertów, którzy wykładają na wielkich uczelniach, tutaj widzę, że są wielkie nazwiska wykładowców także ze Stanów Zjednoczonych, którzy mają wielkie doświadczenie. Myślę, że całe życie człowiek się uczy. Nigdy nie można nauczyć się do końca wszystkiego, także na pewno tego typu studia dają wielkie możliwości – akcentował Czesław Lang, dyrektor Tour de Pologne.

Wśród nich m.in. dr Bart Tkaczyk z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley.

– Wykładam w programach MBA już przeszło dziewięć lat w różnych krajach, w Ameryce Północnej, w Kanadzie, krajach arabskich i w Europie. Jest to bardzo ważne, aby kształcić liderów, którzy nie tylko są ekstremalnie dobrzy w biznesie, ale też są liderami, którzy pracują, operują i chcą wygrywać w biznesie etycznie – wskazywał dr Bart Tkaczyk.

Studia MBA kształcą przyszłych kierowników, dyrektorów, prezesów oraz członków zarządów w sektorze przedsiębiorstw oraz administracji publicznej.

TV Trwam News

drukuj