PAP/Artur Reszko

Premier zaprasza wszystkie strony do debaty o przyszłości Polski

Premier Mateusz Morawiecki zaprasza wszystkie środowiska polityczne do wspólnej poważnej debaty dotyczącej przyszłości Polski.

Silna gospodarka, stabilny budżet, zrównoważona  polityka fiskalna i finansowa – to priorytety rządu Prawa i Sprawiedliwości. Mówił o nich w piątek w Białymstoku premier Mateusz Morawiecki. [czytaj więcej] 

 

By te zmiany były widoczne w Polsce w następnych dekadach, potrzebna jest wspólna debata, do której szef rządu zaprasza zarówno sympatyków obozu rządzącego, jak i jego krytyków.

 

To ukłon i gest w stronę totalnej opozycji – komentuje wiceminister obrony narodowej Wojciech Skurkiewicz.

– Obserwując dziś scenę polityczną, różnie to bywa, ale mam nadzieję że to powinno też dać do zrozumienia opozycji, że totalne zacietrzewienie  totalnej opozycji do niczego dobrego nie prowadzi i niczemu dobremu nie służy, bo powinniśmy wspólnie pracować na rzecz rozwoju naszej pięknej ojczyzny. Z drugiej strony, szczególnie w kontekście tych rzeczy, które dzieją się w Parlamencie Europejskim czy w Unii Europejskiej, powinna obowiązywać zasada, że wszystkie ręce na pokład, bo nadrzędnym celem jest dobro Polski – zaznacza Wojciech Skurkiewicz.

 

TV Trwam News/RIRM

drukuj