fot. PAP/EPA

Premier Węgier V. Orban: Jesteśmy bardzo blisko osiągnięcia dobrego porozumienia ws. budżetu UE

Jesteśmy bardzo blisko osiągnięcia dobrego porozumienia ws. budżetu Unii Europejskiej – poinformował premier Węgier Viktor Orban, wchodząc do budynku Rady Europejskiej w Brukseli.

„Jesteśmy jeden cal od osiągniecia konsensusu. Jesteśmy bardzo, bardzo blisko osiągnięcia dobrego porozumienia dla jedności UE. Dziś walczymy o jedności naszego wspólnego kontynentu” – powiedział.

Dodał, że jest to „walka o zdrowy rozsądek”.

„Jest oczywiste, że w sytuacji, kiedy nasze narody i tyle ludzi jest w potrzebie z powodu pandemii i jej konsekwencji gospodarczych, musimy zachowywać się rozsądnie” – zaznaczył.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl