R. Terlecki: W piątek Jarosław Kaczyński spotka się w Warszawie z premierem V. Orbanem

W piątek prezes PiS Jarosław Kaczyński spotka się w Warszawie z premierem Węgier Viktorem Orbanem – poinformował w czwartek na twitterze szef klubu PiS Ryszard Terlecki.

Szef węgierskiego rządu, który będzie w piątek przebywał w Warszawie z oficjalną wizytą, spotka się m.in. z premier Beatą Szydło oraz marszałkami Sejmu i Senatu.

W czwartek po południu Terlecki poinformował, że Orban spotka się w Warszawie także z prezesem PiS. Według informacji PAP spotkanie odbędzie się ok. godz. 13.30.

„Jutro prezes PiS Jarosław Kaczyński spotka się w Sejmie z premierem Węgier Viktorem Orbanem” – napisał Terlecki na twitterze.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl